طراحی سایت حرفه ای و واکنش گرا

طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی و اجرای وب سایت

طراحی سایت معمولا در کشور به دلیل وجود کسب و کارهای مختلف، اهمیت زیادی پیدا می کند. چرا که با راه اندازی وب سایت می توانید بین رقبا در جایگاه بهتری قرار بگیرید. به دلیل اینکه امروزه اکثر کاربران مشغله زیادی دارند با یک جستجوی ساده در مورد راه اندازی وب سایت به سادگی می توانند در حوزه کسب و کارشان با یک تیم حرفه ای  وارد همکاری شوند . راه اندازی یک سایت حرفه ای باعث می شود که از  رقبای خود در فضای آنلاین پیشی بگیرید.

 از ویژگی‌های همکاری با سایت مدیر برنامه می‌توان به سئو و بهینه سازی سایت و افزایش سرعت بارگذاری همزمان با طراحی و راه اندازی سایت اشاره کرد. این امر موجب بالا رفتن رتبه بندی سایت شما در موتور جستجو می‌ شود.

  • – ساخت وب سایت ریسپانسیو، واکنش گرا و  سازگار با دسکتاپ، موبایل و تبلت.
  • – عدم نیاز به طراحی اپلیکیشن مجزا و قابل اجرا به صورت همزمان بر روی گوشی های اندروید و آیفون.
  • – ساخت وب سایت داینامیک با امکان بروزرسانی توسط مدیر سایت.
  • – دارای پنل مدیریت آسان وب سایت بدون نیاز به دانش تخصصی در حوزه برنامه نویسی سایت.
  • – ارائه آموزش‌های لازم در قالب مستندات و بصورت الکترونیکی.
  • – ساخت وب سایت مطابق با استانداردهای سئو و بهینه سازی وب سایت در موتور جستجو جهت افزایش رتبه بندی سایت.

داشتن

طراحی ریسپانسیو

طراحی وب سایت ریسپانسیو یا همان واکنش گرا به این معنی می باشد که یک سایت استاندارد در همه دستگاه ها خوب به نظر برسد. یک سایت رسپانسیو به طور خودکار با هر صفحه نمایشی سازگار است. طراحی ریسپانسیو در مورد استفاده از کدهای HTML و CSS برای تغییر اندازه ، پنهان کردن ، کوچک یا بزرگ کردن یک وب سایت است تا در همه دستگاه ها (رایانه های رومیزی ، تبلت و موبایل ها ) خوب به نظر برسد.

 مزیت دیگر داشتن وب سایت رسپانسیو، دسترسی آسان کاربران شبکه‌های اجتماعی به سایت شما می باشد. این امر باعث موفقیت استراتژی بازاریابی کسب و کار شما در فضای آنلاین می شود.

مشاوره آنلاین و دریافت پروپوزال

مشاوره رایگان و دریافت پروپوزال

مشاوره رایگان پروژه و برآورد هزینه طراحی و اجرای وب سایت اینترنتی شما بصورت آنلاین صورت می‌پذیرد. با توجه به آنالیز و تحلیل امکانات درخواستی، سایت شما طراحی می شود. در تمامی مراحل ساخت وب سایت و برندسازی کسب و کار شما در فضای آنلاین، در کنار شما هستیم تا به نتایج بهتری دست پیدا کنید.
مشاوره رایگان